Светкави панталони на 18 начини (фото)

„Диско панталоните“ си ги доживуваат своите 5 минути слава непосредно пред дочекот на Новата година.

svetkavi-pantaloni-na-18-nacini-foto-001.jpg

Се носат и за дневни и за вечерни варијанти, а добро се вклопуваат и во нешто полежерни изданија – со џемпери или црни ролки.

Не би ги препорачале единствено за на работното место, но за сите други излегувања се дозволени во овој период од годината.

Инстаграмџиките веќе ги искомбинираа на повеќе начини, а ние издвоивме 18 омилени:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

„Бело злато“ – новата боја на коса што ги освои славните девојки (фото) За да ја добие новата фризура во боја на бело злато Ким Кардашијан поминала 14 ч...
Потполнки, светкави костими: 10 работи кои се топ на модна писта, но не и во секојдневието Модели со потполнки – тие даваат „правилна“ форма на рамениците, но можат визуел...
Превртено омбре – новата фризура што ги освои девојките низ светот (фото) Во летниот период дамите најмногу сакаат да експериментираат со фризурите, а ова...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg