Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022


Омиленото „обично“ модно парче на славните дами (кои тие го носат на кул начин)

Како обичната црна ролка изгледа кул кога ја носи Роузи Хантингтон Вајтли или пак белата маица – Викторија Бекам?

11-obichni-raboti-koi-slavnite-dami-znaat-da-gi-iznosat-na-shik-nachin-01.jpg

Sвездите носат впечатливи дизајнерски парчиња, но не секогаш. Понекогаш тие носат сосема обични модни парчиња, но ги комбинираат интересно и изгледаат кул.

Омиленото „обично“ модно парче на славните дами:

Кејт Мос – црни хеланки

11-obichni-raboti-koi-slavnite-dami-znaat-da-gi-iznosat-na-shik-nachin-02.jpg

Викторија Бекам – бела маица

11-obichni-raboti-koi-slavnite-dami-znaat-da-gi-iznosat-na-shik-nachin-04.jpg

Бела Хадид – блејзер во камел нијанса

11-obichni-raboti-koi-slavnite-dami-znaat-da-gi-iznosat-na-shik-nachin-03.jpg

Зое Кравиц – фармерки

11-obichni-raboti-koi-slavnite-dami-znaat-da-gi-iznosat-na-shik-nachin-05.jpg

Хејли Бибер – бели салонки

11-obichni-raboti-koi-slavnite-dami-znaat-da-gi-iznosat-na-shik-nachin-06.jpg

Уште 5 на следната страна...Би можело да ве интересира:

Ретро моден тренд: Бидете шик во стилот на вашата баба (фото) Трендсетерките во светот се опседнаа со винтиџ парчињата од „орманот на баба“. П...
Бели чизми со голем ѓон – Како девојките го носат хит моделот? (фото) Иако белите чизми знаат да се тешки за комбинирање, посебно во зима, кога облека...
Кроп-топот од ZARА so 3D цветови на градите е хит за лето 2022 – само храбрите девојки знаат да го н... Чини 2.290 денари и е само за храбри девојки - како да го носите ZARA кроп-топот...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg