Омиленото „обично“ модно парче на славните дами (кои тие го носат на кул начин)

Како обичната црна ролка изгледа кул кога ја носи Роузи Хантингтон Вајтли или пак белата маица – Викторија Бекам?

11-obichni-raboti-koi-slavnite-dami-znaat-da-gi-iznosat-na-shik-nachin-01.jpg

Sвездите носат впечатливи дизајнерски парчиња, но не секогаш. Понекогаш тие носат сосема обични модни парчиња, но ги комбинираат интересно и изгледаат кул.

Омиленото „обично“ модно парче на славните дами:

Кејт Мос – црни хеланки

11-obichni-raboti-koi-slavnite-dami-znaat-da-gi-iznosat-na-shik-nachin-02.jpg

Викторија Бекам – бела маица

11-obichni-raboti-koi-slavnite-dami-znaat-da-gi-iznosat-na-shik-nachin-04.jpg

Бела Хадид – блејзер во камел нијанса

11-obichni-raboti-koi-slavnite-dami-znaat-da-gi-iznosat-na-shik-nachin-03.jpg

Зое Кравиц – фармерки

11-obichni-raboti-koi-slavnite-dami-znaat-da-gi-iznosat-na-shik-nachin-05.jpg

Хејли Бибер – бели салонки

11-obichni-raboti-koi-slavnite-dami-znaat-da-gi-iznosat-na-shik-nachin-06.jpg

Уште 5 на следната страна...Би можело да ве интересира:

Кроп-топот од ZARА so 3D цветови на градите е хит за лето 2022 – само храбрите девојки знаат да го н... Чини 2.290 денари и е само за храбри девојки - како да го носите ZARA кроп-топот...
Ледено сина сенка за очи – Моден тренд што ги освои и македонските дами (фото) Сината сенка за очи е вистински тренд оваа есен. Бојата по која беа препознатлив...
Потполнки, светкави костими: 10 работи кои се топ на модна писта, но не и во секојдневието Модели со потполнки – тие даваат „правилна“ форма на рамениците, но можат визуел...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg