Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022


Омиленото „обично“ модно парче на славните дами (кои тие го носат на кул начин)

Роузи Хантингтон Вајтли – црна ролка

11-obichni-raboti-koi-slavnite-dami-znaat-da-gi-iznosat-na-shik-nachin-08.jpg

Алекса Чанг – мини здолниште

11-obichni-raboti-koi-slavnite-dami-znaat-da-gi-iznosat-na-shik-nachin-09.jpg

Блејк Лајвли – тексас јакна

11-obichni-raboti-koi-slavnite-dami-znaat-da-gi-iznosat-na-shik-nachin-10.jpg

Оливија Палермо – џемпер со риги

11-obichni-raboti-koi-slavnite-dami-znaat-da-gi-iznosat-na-shik-nachin-11.jpg

Хејли Бибер – XXL палта

11-obichni-raboti-koi-slavnite-dami-znaat-da-gi-iznosat-na-shik-nachin-12.jpg

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Ретро моден тренд: Бидете шик во стилот на вашата баба (фото) Трендсетерките во светот се опседнаа со винтиџ парчињата од „орманот на баба“. П...
Бели чизми со голем ѓон – Како девојките го носат хит моделот? (фото) Иако белите чизми знаат да се тешки за комбинирање, посебно во зима, кога облека...
Кроп-топот од ZARА so 3D цветови на градите е хит за лето 2022 – само храбрите девојки знаат да го н... Чини 2.290 денари и е само за храбри девојки - како да го носите ZARA кроп-топот...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg