New Yorker - есен 2011
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Столар 22-04-2018
Столар 21-04-2018


New Yorker - есен 2011

new-yorker-esen-2011-povekjeНовата колекција на New Yorker за есен 2011 ги комбинира боите на есенската шума, залез на сонцето, шушкањето на лисјата и нежниот ветер.


Ѕирнете меѓу златните крзнени јакни, топлите греачи и трендовските детали од најновата колекција на овој бренд.

new-yorker-esen-2011-1

new-yorker-esen-2011-2

new-yorker-esen-2011-3

new-yorker-esen-2011-4

new-yorker-esen-2011-5

new-yorker-esen-2011-6

new-yorker-esen-2011-7

new-yorker-esen-2011-8

new-yorker-esen-2011-9

new-yorker-esen-2011-10

new-yorker-esen-2011-11

new-yorker-esen-2011-12

new-yorker-esen-2011-13

new-yorker-esen-2011-14

new-yorker-esen-2011-15

new-yorker-esen-2011-16

new-yorker-esen-2011-17

new-yorker-esen-2011-18

new-yorker-esen-2011-19

 

Би можело да ве интересира:

Хит за есен: Макси фустани со цветен дезен Долгите и лелеави цветни фустани, кои евоцираат носталгија по 70-тите години од ...
Вториот дел од фотосесијата за Pinko со Каролина Гочева После прекрасната пролетна фотосесија на Каролина Гочева со италијанскиот бренд ...
Јакна со бескрајно долги ракави - би ја носеле ли? (фото) Дизајнерската тексас јакна веќе е „хит“ на социјалните мрежи, а на првичниот шок...