Најубавите бесконечни базени за 2017-та
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Software Engineer 13-03-2018
Продавач 20-03-2018


Најубавите бесконечни базени за 2017-та

Бесконечниот базен е синоним за прекрасен одмор и релаксација. Ако е дополнет со поглед кон портокалово зајдисонце или пак национален парк со диви животни, задоволството се дуплира.

najubavite-beskonecni-bazeni-za-2017-ta-001.jpg

За 2017-та беа одбрани неколку бесконечни базени кои вреди да ви го привлечат вниманието и да се најдат на вашата патувачка листа:

Four Seasons Resort, Националниот парк Серенгети, Танзанија

najubavite-beskonecni-bazeni-za-2017-ta-1.jpg

Jade Mountain Resort, Сент Лусија

najubavite-beskonecni-bazeni-za-2017-ta-2.jpg

Kona View Estate, Хаваи

najubavite-beskonecni-bazeni-za-2017-ta-3.jpg

Casa Kimball, Доминиканска Република

najubavite-beskonecni-bazeni-za-2017-ta-4.jpg

Las Ventanas al Paraíso, Rosewood Resort, Мексико

najubavite-beskonecni-bazeni-za-2017-ta-5.jpg

House of Bamboo, Фиџи

najubavite-beskonecni-bazeni-za-2017-ta-6.jpg

Villa Seburga, Франција

najubavite-beskonecni-bazeni-za-2017-ta-7.jpg

Mes Amis Resort, Сент Мартин

najubavite-beskonecni-bazeni-za-2017-ta-8.jpg

Banyan Tree Seychelles Hotel, Сејшели

najubavite-beskonecni-bazeni-za-2017-ta-9.jpg

Amandari, Бали, Индонезија

najubavite-beskonecni-bazeni-za-2017-ta-10.jpg

Hotel du Cap-Eden-Roc, Франција

najubavite-beskonecni-bazeni-za-2017-ta-11.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Што да правите ако се најдете на отворено море? Сите обожаваме плажи и се обидуваме барем еднаш во годината да отидеме на море. ...
7 работи кои не смеете да ги правите кога сте во Грција Како и во секоја друга земја, така и во Грција постојат правила кои не смеат да ...
Три дестинации за одмор и забава во Шпанија Шпанското крајбрежје е едно од најубавите и најпосетените места за летен одмор. ...