Најубавите фотки на Инстаграм од Маврово за празниците


Најубавите фотки на Инстаграм од Маврово за празниците

Продолжениот празничен викенд го наполни нашето прекрасно Маврово.

najubavite-fotki-na-instagram-od-mavrovo-za-praznicite-01.jpg

Националниот парк беше идеална комбинација од снег и сонце, среќни и насмеани луѓе, расположени за скијање, а најмладите уживаа во санкањето.

Вредните раце на инстаграмџиите непрекинато ги ловеа најубавите моменти и уникатните пејзажи.

Ние ги одбравме нашите Инста фаворити од снежно Маврово за време на празничните денови:

View this post on Instagram

Watch out, coming through!

A post shared by Prince (@princetheweimaraner) on

https://www.instagram.com/p/B672oW3nnCk/

Уште 8 фотки на следната страна...Би можело да ве интересира:

Најубавите Инстаграм фотки од Амстердам во пролет Амстердам е еден од најубавите градови во Европа кој дефинитивно вреди да се пос...
Најубавите Инстаграм фотки од Златибор под снег оваа сезона Никогаш не е погрешно време за да го посетите Златибор, но снежната покривка му ...
Најубавите Инстаграм фотки од Атина во магична, божиќна атмосфера Декември е месецот кога сите градови заблескуваат во божиќна атмосфера, а Атина ...