Бели комбинезони – идеална замена за невестински фустани (фото)

Белите комбинезони се популарен избор кај многу невести, па ако не сакате фустани – повторно може да изгледате магично на вашиот ден.

beli-kombinezoni-idealna-zamena-za-nevestinski-fustani-foto-01.jpg

До неодамна постоеја стереотипи дека невестите треба да бидат облечени во фустани, но сега, сè поголем замав зема трендот со невестински комбинезони.

Невестите кои не се чувствуваат удобно во фустани, може да изгледаат подеднакво магично и совршено облечени во елегантен, бел комбинезон.

За префинет, но истовремено опуштен изглед и весела свадба – одберете невестински комбинезон:

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

„Голите“ венчаници ги освоија невестите низ светот – би носеле ли ваков фустан на вашата свадба? „Најголем број жени не сакаат да носат балски фустани. Навистина е исцрпувачко, ...
Идеи за едноставни, но уникатни свадбени торти со цветни декорации – ремек-дела за кои долго ќе се з... Нежна невестинска боја со бели цветови, основа со силна боја или бела основа со ...
Невеста од Израел што тверка на својата свадба стана вирален хит (видео) „Не сакав религиозна свадба, туку голема хип-хоп забава и сонот ми се оствари“, ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg