Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Графичар 08-02-2023
Технолог 08-02-2023


Децата ги прават свадбите двојно поинтересни и помагични (фото)

За сите оние кои се двоумат да нагласат на поканата дали малите дечиња се добредојдени на свадбата или не, добро би било прво да ги погледнете овие фотки пред да донесете конечна одлука.

Decata-gi-pravat-svadbite-dvojno-pointeresni-01.jpg

Бидејќи децата дефинитивно умеат да ги направат свадбите поинтересни, позабавни и посмешни. И засекогаш ќе имате фото доказ од нивните мали, слатки глупости.

Погледнете ги овие свадбени фотки во кои целата атмосфера ја прават токму дечињата:

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Идеи за едноставни, но уникатни свадбени торти со цветни декорации – ремек-дела за кои долго ќе се з... Нежна невестинска боја со бели цветови, основа со силна боја или бела основа со ...
Младенци бараат гостите да си го платат оброкот на свадбата, но и да им подарат пари: „Ова не е дона... „Би платила за мојот оброк ако младенците не бараат подарок. Но навистина е смеш...
11 (задолжителни) фотографии кои невестата вреди да ги направи пред да се појави во венчаница Подготовка на шминка и фризура, венчаница и штикли спремни да се облечат, другар...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg