Секогаш пред трендовите: Сите фризури на Викторија Бекам

Повеќе е позната како модна икона и сопруга на Дејвид Бекам, отколку како пејачка. Сето тоа се должи на тоа што најмногу внимава на својот изглед и посветува огромно внимание за секое нејзино појавување да биде беспрекорно, со стил и секогаш пред другите.

sekogas-pred-trendot-site-frizuri-na-viktorija-bekam-01

Покрај тоа што е препознатлива по својот елегантен и уникатен моден стил, Викторија често изненадува со своите фризури.

Благодарение на обликот на нејзиното лице може да експериментира и со кратка и со долга коса, па низ годините ја имаме видено во секакво издание.

Погледнете и одберете која фризура најмногу ви се допаѓа:

Би можело да ве интересира:

Зошто жените во Јапонија си ги бричат лицата уште од 10 години? Жените во Јапонија секогаш биле симбол за мазна, порцелански чиста кожа. Но, има...
Делови од телото за кои забораваме да се грижиме и со тоа си го уништуваме изгледот Ако малку подобро ги загледате секогаш средените луѓе на кои не можете да им нај...
Коса со бакарна нијанса – најголем хит за зима 2022 (фото) Косата со бакарна нијанса станува вистински хит, најмногу бидејќи изгледа уникат...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg