20 идеи за интересен летен педикир


20 идеи за интересен летен педикир

Изгледот на ноктите е нешто на кое секоја девојка треба да обрне внимание особено во летниот период,  и тоа пред да оди на плажа.

20-idei-za-interesen-leten-pedikir-01.png

Без разлика дали си ги средувате ноктите дома или на козметичар, педикирот е задолжителен преку целата година.

Трендовите се менуваат секоја сезона, но ние одбравме 20 интересни идеи за необичен летен педикир со кој сигурно ќе бидете забележани:

М. В. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

15 идеи за нокти во боите на есента Откако ја заменивме лесната летна облека со есенски џемперчиња, фармерки и марам...
Идеи за летен маникир со впечатлив, но пристоен изглед Освен ако работата не ве ограничува, за да имате пристојни нокти не мора да знач...
20 идеи за нежен, пролетен маникир (фото) Маникирот е многу важен за целосниот впечаток кој го остава жената, па оваа прол...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg