30 идеи за нокти за на плажа
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Java Developer 15-02-2019
Собар/ка 15-02-2019


30 идеи за нокти за на плажа

Подготовките за плажа се во полн ек, а по подновувањето со бикини, внимавањето на исхраната и негата на кожата, време е да им се посветите на ноктите.

30-idei-za-nokti-za-na-plaza-001.jpg

Ноктите се детаљ на женското тело кој може да ја подобри или влоши целата слика, па за да бидете сигурни дека ќе го постигнете првиот ефект, одберете уредни нокти со впечатлив дезен.

Во лето барем е лесно – има толку многу шари и мотиви кои може да ги пресликате и да создадете летна идила на нив.

Доколку ви требаат кул идеи за маникир за на плажа...

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Идеи за маникир со зимски и празнични мотиви (фото) Девојките кои сакаат да се грижат за својот изглед, никогаш не го запоставуваат ...
Идеи за собрана коса без да изгледате несредено во топлите денови Кога температурите стануваат се повисоки, тешко е да ја носите косата пуштена и ...
30 идеи за темни нокти со секаква должина и форма Темните нокти се првата работа со која жените ја најавуваат студената сезона. Ак...