Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


Славни дами кои не би ги познале на стари фотки – денес личат на други жени

Од драстични промени на имиџот, па до радикални естетски корекции, дел од ѕвездите комплетно се трансформираа себеси. Па, ако споредите како тие изгледаа во минатото, наспроти сегашноста, тешко е да поверувате дека станува збор за истата личност.

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-1.png

Едни ја задржаа мерата при стилските или физичките интервенции, други претераа со пластичните операции, додека трети ја научија лекцијата на сопствените грешки, па му се вратија на природниот изглед. Како и да е - разликата е очигледна.

Ова се славните дами кои не би ги познале на стари фотки, бидејќи денес личат на други жени:

Викторија Бекам

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-2.jpg

Клое Кардашијан

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-3.jpg

Лана Дел Реј

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-4.jpg

Аријана Гранде

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-5.jpg

Кејти Прајс

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-6.jpg

Донатела Версаче

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-7.jpg

Амбер Роуз

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-8.jpg

Меган Фокс

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-9.jpg

Ники Минаж

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-13.jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

12 славни дами кои се доказ колку фризурата го менува изгледот Фото докази како фризурата може да го извади најдоброто или „најлошото“ од вашет...
13 славни дами кои се доказ дека шминката може да ве разубави, но и да ви го уништи изгледот Од Кели Озборн до Ким Кардашијан, и славните дами понекогаш може да потфрлат со ...
Рамен стомак, мал нос: Наметнати (и нереални) стандарди за убавина кои не треба да ви влијаат на сам... Совршен мал нос, полни усни и рамен стомак – слободно игнорирајте ги овие станда...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg