10 кул ситници за убавина од AliExpress, за кои не мора да потрошите „богатство“

Жените секогаш сакаат по некоја ситница плус, која ќе им помогне во разубавувањето и опуштањето.

10-kul-sitnici-za-ubavina-od-aliexpress-za-koi-ne-mora-da-potroshite-mnogu-pari-01.jpg

За среќа, сега веќе не е потребно да потрошите цело богатство за да се снабдите со сите производи за убавина кои ви се потребни.

На AliExpress може да се најдат секакви кул ситници кои ќе ви бидат корисни при разубавувањето, релаксирањето и одржувањето на совршен изглед во секое време.

Во продолжение, погледнете листа од неколку ситници за убавина кои вреди да си ги купите:

Силиконско срце за бришење шминка со масажер

10-kul-sitnici-za-ubavina-od-aliexpress-za-koi-ne-mora-da-potroshite-mnogu-pari-02.jpg

Четка со микрофибер за сушење коса

10-kul-sitnici-za-ubavina-od-aliexpress-za-koi-ne-mora-da-potroshite-mnogu-pari-03.jpg

Перничиња за апсорбирање пот под пазуви

10-kul-sitnici-za-ubavina-od-aliexpress-za-koi-ne-mora-da-potroshite-mnogu-pari-04.jpg

Душек со масажер за опуштање

10-kul-sitnici-za-ubavina-od-aliexpress-za-koi-ne-mora-da-potroshite-mnogu-pari-05.jpg

Отстранувачи за гел лак

10-kul-sitnici-za-ubavina-od-aliexpress-za-koi-ne-mora-da-potroshite-mnogu-pari-06.jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

Рамен стомак, мал нос: Наметнати (и нереални) стандарди за убавина кои не треба да ви влијаат на сам... Совршен мал нос, полни усни и рамен стомак – слободно игнорирајте ги овие станда...
Тура на убавина низ 21 земја: Каква е специфичната убавина на жените во Бангладеш, а каква во Етиопи... Каква е специфичната убавина на жените во Гватемала, а каква на жените во Узбеки...
Како да „спасите“ скршена сенка за очи и уште 7 трикови со кои ќе им дадете втор живот на продуктите... Ако ви останале неколку капки парфем, додајте ги во лосион за тело со слаб мирис...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg