Инстаграм блогерката која сите ја опишуваат како „жива порцеланска кукла“ (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 20-06-2019
Продавач 20-06-2019


Инстаграм блогерката која сите ја опишуваат како „жива порцеланска кукла“ (фото)

Кога малку подобро ќе се загледате во фотографиите на Мили, како што е потпишана на Инстаграм, сигурно неколкупати ќе се запрашате: Дали девојкава навистина постои?

instagram-blogerkata-koja-site-ja-opisuvaat-kako-ziva-porcelanska-kukla-001.jpg

Со своите полни усни, коси очи и остри јаболкници, Мили изгледа како порцеланска кукла.

Мили е добро едуцирана, течно зборува германски, шпански, грузиски и моментално изучува англиски. Сака и ја бидува за пеење, а сака и да се пробива како модел.

Но, Инстаграм следбениците дефинитивно ја знаат како „живата порцеланска кукла.“

Зошто ја носи оваа титула? Фотките во продолжение ќе ви објаснат:

View this post on Instagram

tenderness🕊

A post shared by 𝓜𝓲𝓵𝓵𝓲 (@milyarasaliya) on

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

2 фотки со моќна порака: Само треба да си ги знаеш аглите за совршено ... Иако плус-сајз моделите полека ги рушат табуата кога се работи за женскиот изгле...
„Истренирајте“ ја својата коса помалку да се мрси Луѓето кои имаат мрсна коса знаат колку често ја мијат и дека може да им се измр...
Додатоци за шминка и убавина кои не знаете дека постојат, а ќе сакате ... Индустријата за шминка и убавина напорно работи за да ги задоволи сите потреби н...