„Камерата лаже и ова е мојот целулит, сѐ е до аголот“ - сурово искрени фотографии
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
HR Specialist 23-07-2021
Marketing Agent 22-07-2021


„Камерата лаже и ова е мојот целулит, сѐ е до аголот“ - сурово искрени фотографии

Оваа русокоса од Дубаи отворено прикажува колку многу целулит има на телото и како Инстаграм е лага.

kamerata-lazhe-i-ova-e-mojot-celulit-s-e-do-agolot-01.jpg

Данае Мерсер од Дубаи е фитнес инфлуенсерка која реално прикажува дека Инстаграм е само фарса. Таа вели дека камерата лаже и сѐ е до аголот од кој се фотографирате.

Мерсер не се срами да покаже како реално изгледа нејзиното тело и колку целулит има, а ги охрабрува и другите жени да не се срамат да се соблечат по бикини.

Сурово искрените фотки на храбрата Мерсер:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Познати дами кои имаат целулит и не се заморуваат со тоа (фото) Од совршената убавица Скарлет Јохансон до супермоделот Алесандра Амбросио, и поз...
8 работи што дерматолозите сакаат да ги знаете за целулитот Целулитот се всушност масни наслаги кои најчесто се појавуваат на нозете, задник...
Мајка на 3 деца симна 50 килограми и го покажа телото со стрии и целулит „Страв ми беше дека луѓето ќе мислат дека сум одвратна, но одлучив да ги покажам...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg