9 холивудски дами кои имаат „рамен“ задник

Tие немаат огромен задник како Ким Кардашијан, но не се загрижени поради тоа и го обожаваат своето витко тело.

9-holivudski-dami-koi-imaat-ramen-zadnik-01.jpg

Ким Кардашијан го промени концептот за женската убавина и направи импресивниот задник да биде во фокусот.

Но, некои холивудски дами немаат толку големи и заоблени задници и не се загрижени поради тоа.

Познати дами со „рамен“ задник:

Викторија Бекам

9-holivudski-dami-koi-imaat-ramen-zadnik-02.jpg

Кендал Џенер

9-holivudski-dami-koi-imaat-ramen-zadnik-03.jpg

Пенелопе Круз

9-holivudski-dami-koi-imaat-ramen-zadnik-04.jpg

Хајди Клум

9-holivudski-dami-koi-imaat-ramen-zadnik-05.jpg

Уште 4 познати дами на следната страна...Би можело да ве интересира:

14 славни дами кои гордо ја носат седата коса и на црвениот тепих Од Шарлиз Терон до Салма Хајек, кои славни дами без проблем знаат да се појават ...
Голем нос, краток врат: Со какви трикови славните дами си ги кријат маните? (фото) Како Парис Хилтон визуелно ги крие големите стапала? Како Оливија Вајлд ги издол...
Рамен стомак, мал нос: Наметнати (и нереални) стандарди за убавина кои не треба да ви влијаат на сам... Совршен мал нос, полни усни и рамен стомак – слободно игнорирајте ги овие станда...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg