9 холивудски дами кои имаат „рамен“ задник


9 холивудски дами кои имаат „рамен“ задник

Tие немаат огромен задник како Ким Кардашијан, но не се загрижени поради тоа и го обожаваат своето витко тело.

9-holivudski-dami-koi-imaat-ramen-zadnik-01.jpg

Ким Кардашијан го промени концептот за женската убавина и направи импресивниот задник да биде во фокусот.

Но, некои холивудски дами немаат толку големи и заоблени задници и не се загрижени поради тоа.

Познати дами со „рамен“ задник:

Викторија Бекам

9-holivudski-dami-koi-imaat-ramen-zadnik-02.jpg

Кендал Џенер

9-holivudski-dami-koi-imaat-ramen-zadnik-03.jpg

Пенелопе Круз

9-holivudski-dami-koi-imaat-ramen-zadnik-04.jpg

Хајди Клум

9-holivudski-dami-koi-imaat-ramen-zadnik-05.jpg

Уште 4 познати дами на следната страна...Би можело да ве интересира:

Славни жени кои на 40+ изгледаат како 25-годишни девојки Некои жени очигледно никогаш не стареат и како им се зголемуваат годините, тие с...
Славни дами кои не би ги познале на стари фотки – денес личат на други жени Од драстични промени на имиџот, па до радикални естетски корекции, дел од ѕвезди...
Немаат бели влакна и имаат густи, долги коси - која е тајната на жените од племето Јао? Во кинеското село Хуанглуо живеат жени од племето Jao кои имаат најдолги и најгу...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg