Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


4 маникири кои со задоволство ќе ги носиме оваа есен 2020

Со доаѓањето на есента новите трендови ни чукаат на врата, односно во овој случај новите начини на украсување на ноктите.

4-manikiri-koi-so-zadovolstvo-ke-gi-nosime-ovaa-esen-2020-4.jpg

Покрај вечните есенски има и шарени новитети. Еве за што зборуваме:

1. Винска рапсодија

4-manikiri-koi-so-zadovolstvo-ke-gi-nosime-ovaa-esen-2020-2.jpg

2. Магична нијанса на тиква

4-manikiri-koi-so-zadovolstvo-ke-gi-nosime-ovaa-esen-2020-1.jpg

3. Креативен неред

4-manikiri-koi-so-zadovolstvo-ke-gi-nosime-ovaa-esen-2020-5.jpg

4. Нагласен оптимизам

4-manikiri-koi-so-zadovolstvo-ke-gi-nosime-ovaa-esen-2020-3.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Правилно користете ја турпијата и уште 8 совети за здрави и цврсти нокти За здрви и цврсти нокти, еднаш неделно правете си купка со малку лук и вода. Лук...
Споени веѓи, поткршени заби – 6 необични стандарди за убавина од азиските држави Споените веѓи се симбол за убавина во Таџикистан, а жените кои немале среќа да с...
Сенката за очи покрива седи влакна и уште 9 трикови како да ја користите козметиката на повеќе начин... Секоја жена смета дека карминот е исклучиво за на усните, а маскарата оди само н...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg