Од мал детаљ до целосна трансформација – жени кои се одлучиле за фризура со шишки и не згрешиле
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
монтер 18-01-2022


Од мал детаљ до целосна трансформација – жени кои се одлучиле за фризура со шишки и не згрешиле

Шишките веќе одамна се вратени во мода, но не сите жени се подготвени драстично да го променат својот изглед.

Od-mal-detalj-do-celosna-transformacija-zheni-koi-se-odluchile-za-frizura-so-shishki-i-ne-zgreshile 01 630x330.jpg

За волја на вистината, на голем дел од нив им требаат месеци за да ги исечат само врвовите.

Сепак, на секој од нас му е потребна промена и ниту ние самите не сме свесни колку еден мал потег може да го освежи нашиот изглед.

Овојпат за вас издвоивме неколку жени кои се одлучија за добропрочуените „шишки“ и не зажалија.

Покрај тоа што тие го подобрија својот изглед на подобро, нивната промена е повеќе од очигледна - буквално како да станува збор за други луѓе.

Во продолжение погледнете како еден мал детаљ може да направи магија:

Мила М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Жени кои не се срамат од белите влакна во нивната коса (фото) Кај некои од овие жени процесот на белеење започнал многу рано, но тие го прифат...
19 жени кои како да го знаат еликсирот на младоста Некои жени едноставно знаат како да се негуваат, а во комбинација со добрите ген...
Каква шминка била во мода секоја година од 1982-ра до 2000-та? Секоја година се појавуваат нови модни трендови, како и трендови за убавина – ко...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg