14 славни дами кои гордо ја носат седата коса и на црвениот тепих


14 славни дами кои гордо ја носат седата коса и на црвениот тепих

Од Шарлиз Терон до Салма Хајек, кои славни дами без проблем знаат да се појават со седи влакна во косата на црвениот тепих?

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-01.jpg

Порано или подоцна секоја жена се соочува со појавата на првото седо влакно и секоја жена се соочува со тоа на различен начин. Некои ја бојадисуваат косата веднаш, а други пак се горди на седата коса.

Дел од славните дами дури и на црвениот тепих гордо се појавуваат со седи влакна во косата:

Шарлиз Терон

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-02.jpg

Џенифер Лопез

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-03.jpg

Деми Мур

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-04.jpg

Салма Хајек

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-05.jpg

Енди Мекдауел

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-06.jpg

Шерон Стоун

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-07.jpg

Кралицата Летиција

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-08.jpg

Уште 7 дами на следната страна...Би можело да ве интересира:

Славни дами кои не би ги познале на стари фотки – денес личат на други жени Од драстични промени на имиџот, па до радикални естетски корекции, дел од ѕвезди...
Славни дами на кои случајно им ѕирна мидерот (фото) Од Џеј Ло до Кајли Џенер, кои познати дами користат мидер како „тајно оружје“ за...
Женски потресни исповеди: Како останав без коса? Ќелавоста не е исклучиво машка болка. Иако примарно ги засега припадниците на по...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg