Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


14 славни дами кои гордо ја носат седата коса и на црвениот тепих

Од Шарлиз Терон до Салма Хајек, кои славни дами без проблем знаат да се појават со седи влакна во косата на црвениот тепих?

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-01.jpg

Порано или подоцна секоја жена се соочува со појавата на првото седо влакно и секоја жена се соочува со тоа на различен начин. Некои ја бојадисуваат косата веднаш, а други пак се горди на седата коса.

Дел од славните дами дури и на црвениот тепих гордо се појавуваат со седи влакна во косата:

Шарлиз Терон

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-02.jpg

Џенифер Лопез

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-03.jpg

Деми Мур

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-04.jpg

Салма Хајек

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-05.jpg

Енди Мекдауел

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-06.jpg

Шерон Стоун

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-07.jpg

Кралицата Летиција

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-08.jpg

Уште 7 дами на следната страна...Би можело да ве интересира:

12 славни дами кои се доказ колку фризурата го менува изгледот Фото докази како фризурата може да го извади најдоброто или „најлошото“ од вашет...
13 славни дами кои се доказ дека шминката може да ве разубави, но и да ви го уништи изгледот Од Кели Озборн до Ким Кардашијан, и славните дами понекогаш може да потфрлат со ...
Носете облека со впечатливи бои и уште 7 совети за беспрекорен изглед со седа коса Истакнете ги веѓите, дајте му предност на сребрениот накит и ако косата ви е мно...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg