14 славни дами кои гордо ја носат седата коса и на црвениот тепих

Џејн Фонда

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-09.jpg

Кејти Холмс

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-10.jpg

Елизабет Харли

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-11.jpg

Џоди Фостер

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-12.jpg

Дајан Китон

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-13.jpg

Кејт Мос

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-14.jpg

Рејчел МекАдамс

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-15.jpg

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Голем нос, краток врат: Со какви трикови славните дами си ги кријат маните? (фото) Како Парис Хилтон визуелно ги крие големите стапала? Како Оливија Вајлд ги издол...
Боја на цимет и кафе – хит нијанса за коса за летната сезона (фото) Бојата на цимет и кафе е одличен избор ако сакате малку да ја осветлите косата в...
12 грешки со шминката кои ги прават сите жени, дури и славните Иако зад успешните жени стојат искусни шминкери, не значи дека и најдобрите не г...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg