14 славни дами кои гордо ја носат седата коса и на црвениот тепих - Results from #1


14 славни дами кои гордо ја носат седата коса и на црвениот тепих

Џејн Фонда

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-09.jpg

Кејти Холмс

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-10.jpg

Елизабет Харли

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-11.jpg

Џоди Фостер

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-12.jpg

Дајан Китон

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-13.jpg

Кејт Мос

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-14.jpg

Рејчел МекАдамс

14-slavni-dami-koi-ne-se-sramat-od-sedata-kosa-tuku-se-gordi-na-nea-15.jpg

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Славни дами кои не би ги познале на стари фотки – денес личат на други жени Од драстични промени на имиџот, па до радикални естетски корекции, дел од ѕвезди...
Славни дами на кои случајно им ѕирна мидерот (фото) Од Џеј Ло до Кајли Џенер, кои познати дами користат мидер како „тајно оружје“ за...
Женски потресни исповеди: Како останав без коса? Ќелавоста не е исклучиво машка болка. Иако примарно ги засега припадниците на по...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg