Работи од кои треба да се ослободите во новата година

8. Домашниот телефон кој само фаќа прашина

raboti-od-koi-treba-da-se-oslobodite-vo-novata-godina-8.jpg

9. Распар пластични садови

raboti-od-koi-treba-da-se-oslobodite-vo-novata-godina-9.png

10. Стари пополнети нотеси

raboti-od-koi-treba-da-se-oslobodite-vo-novata-godina-10.jpg

11. Стари кујнски даски

raboti-od-koi-treba-da-se-oslobodite-vo-novata-godina-11.jpg

12. Остатоци од средства и козметика

raboti-od-koi-treba-da-se-oslobodite-vo-novata-godina-12.jpg

13. Стари маски за телефони

raboti-od-koi-treba-da-se-oslobodite-vo-novata-godina-13.jpg

14. Стаклени садови од свеќи и парфеми

raboti-od-koi-treba-da-se-oslobodite-vo-novata-godina-14.jpg

М. Д. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Намирници од кујната кои ги чистат загорените тенџериња и тави подобро од сјајот за садови Доколку сте од оние луѓе на кои садовите за готвење честопати им загоруваат на д...
Едноставни трикови со кои ќе им го продолжите животот на кујнските садови и приборот Исчистете ги загорените тави со мешавина од оцет и сода бикарбона, а за да го от...
Кујнски ножеви и уште 7 работи за кои вреди да потрошите повеќе пари Ако го користите лаптопот само за забава, можете да поминете и со поевтин модел....

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg