Вила во која сакаме да ја поминеме цела зима


Вила во која сакаме да ја поминеме цела зима

Планинските вили кријат некаква посебна убавина и магија независно во кое време од годината ќе решите да ги посетите.

Vila-vo-koja-sakame-da-ja-pomineme-cela-zima-01

Љубителите на зимата и снегот без размислување ќе се согласат дека токму тоа е идеалното време за планински одмор после кој нема да сакате да се вратите назад.

Оваа вила е едно од местата во кое секој од нас би посакал да ужива со чаша топол чај, покрај големиот камин гледајќи како снегулките полека се напластуваат насекаде околу нас.

М. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како изгледа некогашната вила на Ал Капоне во Мајами од 15 милиони долари? (фото) Огромен базен, палми и луксуз на сите страни... Оваа вила е вистинско уживање за...
Вила во Хрватска е прогласена за најубавата куќа за одмор во Европа (фото) Пред неколку денови се одржа изборот за најдобрите вили за одмор во Европа во ор...
Лео и приватно живее како Волкот од Волстрит: Во неговата вила на Малибу (фото) Леонардо ди Каприо се збогува со вилата на Малибу со поглед на плажа, но затоа ќ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg