Есенска оаза од 45 метри квадратни – Топол стан од кој не би излегле до пролет
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Account Manager 28-02-2020
Менаџер 28-02-2020


Есенска оаза од 45 метри квадратни – Топол стан од кој не би излегле до пролет

Деновите стануваат пократки, температурите си бараат топли ракави и поларни ќебенца, па после неколку месеци уживање под отворено небо, време е да се прибереме дома.

esenska-oaza-od-45-metri-kvadratni-topol-stan-od-koj-ne-bi-izlegle-do-prolet-001.jpg

Еден од домовите во кои би можеле да останеме сè до наредната пролет е токму овој удобен, топол стан, кој се наоѓа во Минхен, а се простира на само 45 метри квадратни.

Преовладуваат кафеавите и кремасти тонови, а заедно со сите пернички, ќебенца и меки додатоци, дефинитивно е мала есенска оаза на хармонијата.

Деталите и мебелот се внимателно одбрани, а терасата е веројатно една од најмагичните кои досега сме ги виделе.

Разгледајте и замислете си каков би бил животот токму тука:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Во Дубаи наскоро ќе има цела населба под вода (фото) Луксузниот и ексклузивен Дубаи, кој во светот на иновациите и идеите секогаш е 1...
За млада и тренди дама: Фенси стан од 35 метри квадратни (фото) Добредојдовте во малото женско кралство, кадешто царуваат добриот вкус и стил, а...
Лето во домот: Дневни соби инспирирани од морето Летото е идеално време за мали измени во домот во склад со топлите, сончеви дено...

Најчитани неделава