Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


Локал во Охрид украсен со мечиња однадвор зрачи со новогодишна магија (фото)

Елка со црвени лампиони и многу, многу мечиња кои си „седат“ над прозорците... Совршена новогодишна атмосфера во локал покрај Охридското Езеро.

lokal-vo-ohrid-ukrasen-so-mechinja-odnadvor-zrachi-so-novogodishna-magija-foto-01.jpg

Еден локал во Охрид секоја година блеска со новогодишна магија, но на поинаков начин.

Минатата година во „ланч барот“ и хотел Mr. I во Охрид преовладуваа новогодишните украси во бела боја, а годинава црвената боја е во фокусот.

Покрај брегот на Охридското Езеро периодов надворешноста на овој локал е мелем за очи.

Има многу мечиња, елка и е совршено место за Инстаграм фотки.

Повеќе фотки од локалот:

lokal-vo-ohrid-ukrasen-so-mechinja-odnadvor-zrachi-so-novogodishna-magija-foto-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Совршено уреден стан во скандинавски стил на девојка од Полска (фото) Комбинацијата на бела боја и дрво е вистински погодок во топлиот стан на Емилија...
Локал во Велес со модерен ентериер и префинети детали (фото) Наше, а светско! Локал во Велес со кожени кревети, ѕид од тули, впечатливи лусте...
Хотели низ светот кои се особено популарни за фотки на Инстаграм (фото) Светот изобилува со толку многу прекрасни локации за одмор од кои ни застанува з...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg