Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Кувар/ка 20-03-2023
Правник 20-03-2023


Елка со џиновски мечиња во локал до Охридското Езеро е рај за очи (фото)

Огромна елка „натоварена“ со џиновски мечиња е мевлем и за очи и за душа покрај брегот на Охридското Езеро.

instagramdjiski-raj-lokal-vo-ohrid-nakiti-elka-so-djinovski-mechinja-foto-01.jpg

Овој локал во Охрид секоја година блеска со новогодишна магија, па така е и на прагот од 2023-та.

Минатата година во „lounge барот“ и хотел Mr. I во Охрид преовладуваа новогодишните украси во црвена боја, но фокусот беше на лампиони и подарочиња.

Годинава пак фокусот е на џиновски мечиња, кои други години ги гледавме на фасадата на овој локал.

Покрај брегот на Охридското Езеро периодов надворешноста на овој локал и годинава рај за очите.

Дефинитивно совршено инстаграмџиско катче:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Локал во близина на Битола е есенска бајка со лулашка, тикви и цвеќе (фото) Атмосферата во овој локал во близина на Битола, во пазувите на планината Баба, ќ...
На гости кај Сузана: Семејна куќа во Охрид oд 600m2 со ограда од ковано железо и неокласичен стил (ф... „Идејата за стилот (неокласика) и целокупниот ентериер е моја во консултација со...
Инстаграмџиски рај: Ресторан со цел ѕид аквариум во Косово, во стилот на оние во Дубаи (фото) Ќе имате чувство дека сте во аквариум и дефинитивно нема да одолеете да направит...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg