Zara Home: Зимски предлози за топол дом (фото)

Зимскиот ентериер и топлите детали во домот за многумина се омилениот дел од студените денови, посебно за оние кои сакаат да се затоплат и на креативен начин да го декорираат своето катче.

zara-home-zimski-predlozi-za-topol-dom-foto-01

На празничните декорации времето полека им минува, па сега е идеалното време да се вратите на неутралните, рустикални детали и декорации.

Меки материјали, топли бои, контрастни дезени, дрвени сувенири е спојот кој Zara Home ви го предлага за овие денови.

Како сето тоа да го вклопите вешто и со стил, погледнете во продолжение:

Би можело да ве интересира:

10 работи во домот кои ќе им бодат очи на гостите кои сакаат ред Облека која се суши на радијатор, предмети кои не ги користите и се расфрлани на...
8 ситници со кои ќе внесете есенска магија во домот (без да потрошите многу пари) Мирисливи свеќи со арома на цимет, декоративни тикви, кујнски крпи со есенски мо...
7 ситници во домот што гостите сигурно ќе ги забележат (и ќе раскажат на сите за нив) Сте се запрашале ли што е она што на гостите што доаѓаат во вашиот дом веднаш им...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg