Уредете го домот со дрвени палети


Уредете го домот со дрвени палети

Палетите ги имате во речиси секо ќоше од дворот или гаражата, па наместо да ги фрлите или изгорите, размислете на нивна пренамена.

uredete-go-domot-so-drveni-paleti-foto-01

Факт е дека можат да бидат корисни и да заштедат простор, па затоа добро реализираната идеја со палети ќе ве чини многу малку, а ќе создадете топол амбиент.

Добро разгледајте со каков материјал располагате и поттикнете ја креативноста.

Ова се нашите предлози:

Би можело да ве интересира:

17 идеи како малата соба да изгледа поголема Малиот простор со неколку паметни идеи можете да направите да изгледа како да е ...
IKEA нè носи на тура - Како малите соби се трансформираат во големи? Дали се ежите кога ќе помислите на мал простор? Време е да заборавите на помисла...
Бетонот е нов тренд во уредувањето на ентериер Без разлика дали ќе го употребите овој материјал во тоалетот, кујната, дневната,...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg