Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


Би живееле во модерно опремен контејнер?

Луксузниот дом не подразбира секогаш огромна квадратура, големи соби, неколку тоалети и илјадници евра, долари...

bi-ziveele-vo-moderno-opremen-kontejner-foto-01

Би помислиле ли дека може да живеете во модерно опремени контејнери кои може да се искористат и уредат како ваш дом.

Креативните дизајнери пронашле начин да ги преуредат и да направат соби кои ќе бидат опремени со мебел кој се вклопува во просторот на интересен и практичен начин.

Однадвор колку и да ви се чинат необични и непривлечни, внатрешноста може да ве воодушеви. Она што е дополнителна предност на ваквите домови е тоа што може да ги поставите каде што ќе посакате и сами да си одберете каков ќе биде вашиот поглед од прозорецот.

Погледнете како може да заштедите, а да живеете во уникатен и модерен дом:

Би можело да ве интересира:

10 работи во домот кои ќе им бодат очи на гостите кои сакаат ред Облека која се суши на радијатор, предмети кои не ги користите и се расфрлани на...
9 работи кои оддаваат „дом без вкус“ Непривлечни саксии за цвеќе - Вашите убави растенија, заслужуваат тренди саксии,...
10 работи кои инстантно ви го прават домот несреден За повеќето од нас, домот е рефлекција на карактерот на домаќинот, па сите сакам...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg