Идеи за креативно катче во домот за сите љубители на кафе

Малите катчиња за кафе се одличен и едноставен начин да ги направите кујната и домот потопли.

idei-za-kreativno-katche-vo-domot-za-site-ljubiteli-na-kafe-01.jpg

Доколку сте љубител на кафе, вреди да направите една мала „кафе-станица“ за која не ви е потребно многу - само малку труд и креативност.

Повеќето работи ќе бидат оние кои веќе ги имате во кујната, само ќе бидат преместени и уредени на поубав начин.

Неколку идеи како да си направите катче за кафе во домот за да уживате во секоја подготвена и испиена голтка:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

8 грешки поради кои лесно ви се појавува влага во домот Влагата не е редок проблем во домот, но она што предизвикува големо чудење кај с...
Економичен начин да внесете гламур во домот – декорации со суви цветови (фото) Иако според фенг-шуи филозофијата, сувите цветови не се добра идеја за домот, мо...
10 работи кои инстантно ви го прават домот несреден За повеќето од нас, домот е рефлекција на карактерот на домаќинот, па сите сакам...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg