Тренд кој доминира – неон пораки во домот (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Тренд кој доминира – неон пораки во домот (фото)

Пребарувањето за овој тренд покажало зголемување за +281% на Пинтерест. Го имаме последниот хит кој доминира во внатрешното уредување – неонски пораки.

Trend-koj-dominira-neon-poraki-vo-domot-01.jpg

Изгледаат феноменално и му даваат нова свежина на концептот на мотивациски пораки низ домот или едноставни куси зборчиња кои објаснуваат и повеќе од доволно.

Вљубени сме во неонските пораки, а кога ќе ги погледнете фотките ќе сфатите и зошто:

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фотки кои ќе ве убедат дека домот по реновирањето изгледа непрепознатливо Реновирањето на домот е долг и напорен процес. Потребни се добри идеи, план, ушт...
Едноставни начини да го направите вашиот стан отмено место за живот Вистинскиот избор на бои, мебел и детали ќе го направи вашиот дом да изгледа отм...
Тренд кој сите го обожаваат: Столици во облик на школка (фото) Столиците во облик на школка моментално се хит во уредувањето, доаѓаат во сите б...

Најчитани неделава