Би накитиле ли црна новогодишна елка?


Би накитиле ли црна новогодишна елка?

Ништо нема да ги замени зелените новогодишни елки, но дали би им дале шанса на црните?

najnoviot-trend-za-ukrasuvanje-glamurozni-crni-novogodishni-elki-01.jpg

Овие елки изгледаат гламурозно и драматично, но се доволно неутрални за да се вклопат во секоја новогодишна декорација.

Всушност, една неодамнешна анкета покажа дека веднаш после зелените, оваа година најпопуларни се црните новогодишни елки.

Па, ако оваа година сакате да имате навистина уникатна елка, погледнете неколку одлични идеи:

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Новогодишни фенг шуи совети со кои 2020-та ќе ви започне посреќно Дрвената рамка го поврзува семејството со пријателите, украсите во висина на очи...
Темни, цветни тапети со кои секоја соба изгледа луксузно (фото) Кога сакате да ја трансформирате целата соба, а не сакате да купувате нов мебел,...
12 трикови како домот да ви изгледа подобро, без да купите ништо Појдете на „шопинг“ дома, односно пронајдете стари парчиња во подрумот и со нив ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg