Би накитиле ли црна новогодишна елка?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Account Manager 28-02-2020
Менаџер 28-02-2020


Би накитиле ли црна новогодишна елка?

Ништо нема да ги замени зелените новогодишни елки, но дали би им дале шанса на црните?

najnoviot-trend-za-ukrasuvanje-glamurozni-crni-novogodishni-elki-01.jpg

Овие елки изгледаат гламурозно и драматично, но се доволно неутрални за да се вклопат во секоја новогодишна декорација.

Всушност, една неодамнешна анкета покажа дека веднаш после зелените, оваа година најпопуларни се црните новогодишни елки.

Па, ако оваа година сакате да имате навистина уникатна елка, погледнете неколку одлични идеи:

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Новогодишни фенг шуи совети со кои 2020-та ќе ви започне посреќно Дрвената рамка го поврзува семејството со пријателите, украсите во висина на очи...
Како да го осветлите мрачниот и темен дом? Ако домот ви е на северна страна, станот на приземје или во сенка од околните зг...
5 совети како да декорирате како милионер без да потрошите многу  Без разлика дали сте дизајнер на ентериери кој работи со одреден буџет, ил...

Најчитани неделава