Фото докази дека и малата кујна може да ја уредите стилски и функционално
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
SEO Specialist 26-10-2020


Фото докази дека и малата кујна може да ја уредите стилски и функционално

Малите станови очекувано имаат и помали кујни, но не очајувајте дека не може да си ја уредите по свој вкус.

foto-dokazi-deka-i-malata-kujna-mozhe-da-ja-uredite-stilski-i-funkcionalno-01.jpg

Малите простори може да бидат исто толку стилски уредени како и големите, а некогаш дури и изгледаат покомпактно и усогласено со целиот простор.

Иако нема големо пространство, сепак може да ја уредите малата кујна со стил, а важно е да размислувате однапред да биде функционална.

Неколку идеи за мини, стилски кујни кои може да ви се најдат при уредувањето:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Стилски идеи за уредување на ентериерот за сите девојки кои ја следат модата Инстаграм блогерите стануваат тренд во секоја област, па така и во уредувањето.&...
Идеи за „ученички катчиња“ во собата на децата каде учењето ќе им оди полесно (фото) Зависно од тоа колку се големи децата и со каков простор располагате – уредете г...
Стилски идеи за уредување на малиот трпезариски простор Најчесто во становите просторот предвиден за трпезарија не е голем и заради тоа ...

Најчитани неделава