Детали со кои вашиот тоалет ќе изгледа како од луксузен хотел


Детали со кои вашиот тоалет ќе изгледа како од луксузен хотел

Едноставен детаљ со кој вашиот тоалет ќе изгледа полуксузно: Бели наместо разнобојни пешкири. Се перат на високи температури, не избледуваат и изгледаат чисто и свежо.

10-detali-so-koi-vashiot-toalet-kje-izgleda-kako-toalet-od-luksuzen-hotel-01.jpg

Тоалетите во луксузните хотели мамат воздишки, па како и тоалетот во вашиот дом барем малку да наликува на нив?

Малите детали ќе направат голема разлика.

Едноставни детали со кои вашиот тоалет ќе изгледа полуксузно:

Бели наместо разнобојни пешкири

Се перат на високи температури, не избледуваат и изгледаат чисто и свежо.

10-detali-so-koi-vashiot-toalet-kje-izgleda-kako-toalet-od-luksuzen-hotel-02.jpg

Моќен и модерен туш

10-detali-so-koi-vashiot-toalet-kje-izgleda-kako-toalet-od-luksuzen-hotel-03.jpg

Квалитетно килимче

10-detali-so-koi-vashiot-toalet-kje-izgleda-kako-toalet-od-luksuzen-hotel-04.jpg

Големо огледало, плус мало функционално огледало

Огледалата ќе го направат просторот визуелно поголем.

10-detali-so-koi-vashiot-toalet-kje-izgleda-kako-toalet-od-luksuzen-hotel-05.jpg

Убаво украсен прозорец (доколку имате)

Некое растение или интересна завеса ќе завршат работа.

10-detali-so-koi-vashiot-toalet-kje-izgleda-kako-toalet-od-luksuzen-hotel-06.jpg

Уште 5 детали на следната страна...Би можело да ве интересира:

Есенски шмек во домот: впечатливи детали кои ќе го освежат вашиот животен простор Доколку не сте голем љубител на есен – заради дождовите и студеното време, нека ...
30 докази дека жолтата боја го носи летото во вашиот дом секој ден (фото) Освежете го вашиот дом и имајте го „сонцето“ во вашиот дом во текот на целата го...
За најхрабрите: Бел килим - стилски детаљ во вашиот дом (фото) Изгледа префинето и дава нордиски шмек на вашиот дом, но одржувањето на истиот в...

Најчитани неделава