12 трикови како домот да ви изгледа подобро, без да купите ништо

Со остатоците од старите бои (ако се употребливи) бојадисајте еден ѕид дома или нацртајте нешто

12-trikovi-kako-domot-da-vi-izgleda-podobro-bez-da-kupite-nishto-13.jpg

Користете гранки од дрвја и свежо цвеќе за да го декорирате домот

12-trikovi-kako-domot-da-vi-izgleda-podobro-bez-da-kupite-nishto-09.jpg

Дадете им нов изглед на старите работи со бојадисување, без разлика дали тоа се вазни или нешто друго

12-trikovi-kako-domot-da-vi-izgleda-podobro-bez-da-kupite-nishto-05.jpg

Поинаку распоредете ги перничињата или пронајдете им ново место

12-trikovi-kako-domot-da-vi-izgleda-podobro-bez-da-kupite-nishto-03.jpg

Сокријте ги каблите за просторот да изгледа поуредно

12-trikovi-kako-domot-da-vi-izgleda-podobro-bez-da-kupite-nishto-10.jpg

Ставете нови фотографии во рамките

12-trikovi-kako-domot-da-vi-izgleda-podobro-bez-da-kupite-nishto-08.jpg

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

10 работи во домот кои ќе им бодат очи на гостите кои сакаат ред Облека која се суши на радијатор, предмети кои не ги користите и се расфрлани на...
Предмети кои ги чувате во кујната, но би требало да ги преместите Кујната би требало да биде најфункционалната просторија во еден дом... Кујнат...
7 работи кои мора да ги имате предвид пред да купите нов мебел Не заборавајте да го измерите просторот и однапред да размислите во каков стил с...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg