Трик за складирање на многу чевли со помош на држачи за пешкири (видео)


Трик за складирање на многу чевли со помош на држачи за пешкири (видео)

Секогаш имаме премногу пара чевли во ходникот, зарем не? Со малку креативност оваа девојка го среди хаосот од чевли дома, а идејата ѝ беше прогласена за генијална.

trik-za-skladiranje-na-mnogu-chevli-so-pomosh-na-drzhachi-za-peshkiri-video-01.jpg

Девојка на ТикТок со своите следбеници сподели трик кој го смислила за да го среди хаосот од чевли кој ѝ се создава дома.

Многумина нејзината идеја ја прогласија за генијална.

Во видеото таа чекор по чекор објаснува како нередот го средила со помош на закачување на држачи за пешкири зад вратата.

На држачите поставени на ѕид таа успеала да складира многу пара чевли.

Погледнете ја оваа генијална идеја што стана вирален хит:

@ash_mul

You're Welcome 😊 #hack #storage #shoes #nike #sneakers #airmax #lifehack #storagehacks #viral

♬ Aesthetic - Xilo

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

12 трикови како домот да ви изгледа подобро, без да купите ништо Појдете на „шопинг“ дома, односно пронајдете стари парчиња во подрумот и со нив ...
11 трикови како со малку пари ќе го преуредите вашиот дом Ослободување од здодевните работи – белата врата можете со малку боја да ја прет...
11 трикови со кои вашиот дом ќе биде одлично уреден за малку пари Неколку внимателно избрани украси, наместо многу украси хаотично наредени. Подме...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg