10 работи кои прават да се чувствувате непријатно во домот
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


10 работи кои прават да се чувствувате непријатно во домот

Дали се сопнувате од премногу чевли во вашиот ходник? Дали можеби сте од оние кои имаат текстилна навлака на ве-це школката? Или самата помисла на тоа ве ужаснува?

10-raboti-koi-pravat-da-se-cuvstvuvate-neprijatno-vo-domot-01.jpg

Постојат многу работи кои свесно или несвесно прават да се чувствувате непријатно во домот. Ова се само 10 од нив:

Кујнски мијалник поставен во аголот

10-raboti-koi-pravat-da-se-cuvstvuvate-neprijatno-vo-domot (9).jpg

Ходник натрупан со чевли

10-raboti-koi-pravat-da-se-cuvstvuvate-neprijatno-vo-domot (10).jpg

Празни вазни

10-raboti-koi-pravat-da-se-cuvstvuvate-neprijatno-vo-domot (1).jpg

Црево за аспиратор кое се гледа

10-raboti-koi-pravat-da-se-cuvstvuvate-neprijatno-vo-domot (2).jpg

Апарати кои не се вклопуваат добро во просторот

10-raboti-koi-pravat-da-se-cuvstvuvate-neprijatno-vo-domot (3).jpg

Платнена навлака на капакот од WC шолјата

10-raboti-koi-pravat-da-se-cuvstvuvate-neprijatno-vo-domot (4).jpg

Скршени апарати кои сте ги „поправиле“ со селотејп

10-raboti-koi-pravat-da-se-cuvstvuvate-neprijatno-vo-domot (5).jpg

Пластични корнизи за завеси

10-raboti-koi-pravat-da-se-cuvstvuvate-neprijatno-vo-domot (6).jpg

Неудобен мебел

10-raboti-koi-pravat-da-se-cuvstvuvate-neprijatno-vo-domot (7).jpg

Книги што ги трупате само за украс, иако не ви се допаѓаат

10-raboti-koi-pravat-da-se-cuvstvuvate-neprijatno-vo-domot (8).jpg

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Работи од домот со кои е време да се збогувате Свесни сте дека во домот имате многу непотребни работи, не зависно дали добиени ...
13 работи кои прават уредувањето на домот да ви изгледа евтино Безличните предмети, несоодветната големина на мебелот и пренагласените ѕидови с...
12 работи кои треба да ги исфрлите од дома доколку наполнивте 30 години Ентериерот кажува многу за сопственикот на домот. Па, освен ако не сакате да ост...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg