Јелена од Преспав одговара на прашања од фанови: „Ми се пуштаат досадни мамини синови“


Јелена од Преспав одговара на прашања од фанови: „Ми се пуштаат досадни мамини синови“

Какви дечковци ѝ се додворуваат, дали ќе има дечко во новата сезона и кога ќе се омажи – Јелена од Преспав одговара на прашања од фановите на CRNOBELO.com…

jelena-od-prespav-odgovara-na-prashanja-od-fanovi-mi-se-pushtaat-dosadni-mamini-sinovi-01.jpg

CRNOBELO.com како медиумски партнер на серијата Преспав, ве носи зад камерите од снимањето на шестата сезона на македонската хит-серија.

Во наредниот период ќе ви откриваме интересни детали од снимањето, ќе разговараме со актерите кои ќе одговараат на ваши и наши прашања, а тука ќе имате можност и да прочитате што може да очекувате од секоја нова епизода во шестата сезона, кога ќе почне да се емитува.

Јелена од Драчево повторно се враќа во пансионот Преспав и уште е во потрага по подобар живот и секако - сопруг. 

Таа одговара на неколку најинтересни прашања кои фановите ѝ ги поставија на нашето Инстаграм Стори:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ула од Преспав одговара на прашања од фанови: „Кога сум нервозна сакам развод од Коста“ „Со Коки се запознав на фестивал во Минхен и веднаш го засакав, што да правам гл...
Кокан Ајановски, маратонец: „Македонците се лажат кога на пеколно време се наоблекуваат за трчање, м... „Дали вреди да жртвувам толку многу за трчањето? Од што ќе живеам? Како ќе најда...
Запознајте го македонскиот јутубер-аниматор Nikola_Art_House и неговиот лик Психопатка Во времето на YouTube револуција, постојано на површина испловуваат нови им...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg