Северина доживеа незгода на сцена - се сопна и падна среде настап (видео)

severina-dozhivea-nezgoda-na-scena-se-sopna-i-padna-srede-nastap-video-01.jpg

Северина во кусо фустанче и високи потпетици, среде динамичен настап во Загреб, се сопна и падна на сцената.

Но, и овојпат остана професионалец и со насмевка на лицето продолжи да пее седната на земја.

„Имав кореографија да се фрлам во публика, но кореографијата се случи малку порано. Всушност, јас секојпат кога сакам малку да се одморам на бината вака правам...“, шеговито напиша таа на Инстаграм.

Погледнете како изгледаше нејзиниот мал инцидент:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

„Била 5 месеци во кома откако ме родила“ – Северина сподели видео од фотосесија со мајка ѝ „Пет месеци била во кома откако се породила со мене, но вели дека вредело“ – нап...
Мајка ѝ на Северина само еднаш се огласи за Милан Поповиќ: „Користи КГБ методи кон ќерка ми – ме бол... „Од каде му е правото 10 години непристојно да го валка името на мојата ќерка, м...
Милан Поповиќ, бившиот на Северина, чека петто дете - за 28 години помладата сопруга има само пофалн... „Таа е од добро семејство, згодна е, образована, млада, остроумна, снаодлива и с...
Северина во солзи пред публиката - Не можеше да ја испее песната посветена на синот (видео) „Моја обврска, моја должност беше да станам, да се облечам, да се нашминкам, да ...
„Вештаците треба да утврдат дали користи дроги“ - Зошто Милан Поповиќ ѝ го одзеде синот на Северина? „Северина не го остави само еднаш детето без надзор, па да ѝ се прогледа низ прс...
Ведрана Рудан саркастично за Северина: „Навлекла бабата панталони и се дрзнала да се однесува како м... „Северина не разбира дека ние што ги добивме децата кога ги оде*авме сопрузите н...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg