Бившиот на Цеца, со малку оседена коса, ужива во љубовта со некогашната Мис Србија – ја преболи пејачката

„Сонце, песок, море и ти. Само мој“, напиша новата девојка на бизнисменот Богдан Срејовиќ и покажа дека ужива во љубовта со бившиот на Цеца.

bivshiot-na-ceca-uzhiva-na-more-so-mis-srbija-parot-objavi-fotki-od-letnata-romansa-01_copy.jpg

Богдан Срејовиќ (40), поранешниот дечко на Цеца Ражнатовиќ веќе неколку месеци е во љубовна врска со манекенката Јована Љубисаљевиќ (27).

bivshiot-na-ceca-so-malku-osedena-kosa-uzhiva-vo-ljubovta-so-nekogashnata-mis-srbija-ja-preboli-pejachkata-01.jpg

Парот беше на летување, од каде што објави неколку заеднички фотографии и покажаа дека се среќни и заљубени.

bivshiot-na-ceca-uzhiva-na-more-so-mis-srbija-parot-objavi-fotki-od-letnata-romansa-03.jpg

Тие се бакнуваат на плажа, позираат во песокот покрај морските бранови и уживаат во летната романса.

„Сонце, песок, море и ти. Само мој“, напиша Јована на една од фотографиите.

И Богдан објави серија фотографии од летувањето.

„Љубов и море“, напиша тој.

Пријателите, пак, му коментираа дека двајцата се преубави и дека ги обожаваат.

https://www.instagram.com/p/CwFPEEqs4QB/

И покрај љубовните врски Богдан секогаш има време за својата ќерка, која ја доби од бракот со Зорана Тасовац.

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

„Ти правиш мојот свет да блеска“ - Саша Ковачевиќ со ретки фотки со саканата, по повод нејзиниот род... „Ти правиш мојот свет да блеска 365 дена во годината“ – ѝ порача Саша Ковачевиќ ...
Гласини дека е во врска со Марија Шерифовиќ откако беа заедно на одмор – Која е Јована Пајиќ? „Да бевме заедно на летување. За тоа зборуваме и прикажуваме само толку колку шт...
Се родил без знаци на живот, мислеле дека ќе има трајни последици – Како изгледа денес постариот бра... Познато е дека српскиот музичар Михајло Веруовиќ Војаж ретко споделува детали од...
Стефан Ѓуриќ Раста се кае за грешките од минатото: „Ќерка ми има трауми од периодот додека бев во за... „Многу ми значи односот со Тара, затоа што ние двајца заедно растеме и поминувам...
Цеца и Теа Таировиќ ги кренаа на нозе гостите на Светски ромски бал во Скопје (видео) Вистинската забава на Светски ромски бал 2024 почна со настапот на Теа Таировиќ ...
Цеца за Анастасија: „Разбирам зошто не си доаѓа, најголемата болка годинава ја доживеав заради неа“ „Годината беше шаренолика. Имав многу успешни концерти, многу радости, среќа, а ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg