Српскиот јутубер Бака Прасе ја покажа девојката: „Фала што ме трпеше кога бев најлош“


Српскиот јутубер Бака Прасе ја покажа девојката: „Фала што ме трпеше кога бев најлош“

Младата и атрактивна девојка, која го освои срцето на српскиот јутубер, обожава да позира во провокативно издание со танга. „Фала што ме трпеше кога бев најлош, иако често беше несреќна, сега за тебе ќе бидам најдобар и ќе се погрижам да бидеш најсреќна“, ѝ порача тој.

baka-prase-ja-pokazha-devojkata-fala-shto-me-trpeshe-koga-bev-najlosh-01.jpg

Српскиот јутубер Богдан Илиќ, познат како Бака Прасе, ги изненади своите фанови откако со вљубена фотографија покажа која девојка го освоила неговото срце.

baka-prase-ja-pokazha-devojkata-fala-shto-me-trpeshe-koga-bev-najlosh-02.jpg

Пред своите 1 милион следбеници на Инстаграм тој ја покажа прекрасната бринета Ања Благојевиќ и во описот од фотката на која ја бакнува во чело напиша:

„Фала што ме трпеше кога бев најлош, иако често беше несреќна, сега за тебе ќе бидам најдобар и ќе се погрижам да бидеш најсреќна“.

На својот Инстаграм профил Ања има повеќе од 240.000 следбеници, а нивниот број расте со брзина на светлината откако познатиот јутубер ја објави врската со неа.

Прочитајте и Стан од 2,5 милиони евра, скандал за педофилија: Бака Прасе (23) - најпознатиот српски Јутубер

Како изгледа Ања:

Повеќе фотки на следната страна...Би можело да ве интересира:

Исповед на Босанка што се избори со ракот: „Не прифаќам „Убава си“ затоа што двапати бев ќелава“ „Кога ќе ми кажат дека сум убава, веднаш почнувам да барам некое оправдување зат...
„За 60 секунди бев облечена и надвор“ – Јелена Јованова за силниот земјотрес кој ја погоди Хрватска ... „За 60 секунди бев облечена и веќе надвор. Минатиот пат ми требаа 180. Напредок!...
Која е всушност Ања Благојевиќ, девојката на најпознатиот балкански јутјубер Бака Прасе? (фото) Откако Бака Прасе јавно ја покажа девојката со коментарот „Фала што ме трпеше ко...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg