Северина, по уживањето на скутер на вода, падна среде настап - реакцијата совршена (видео)


Северина, по уживањето на скутер на вода, падна среде настап - реакцијата совршена (видео)

Танцувајќи од срце Северина имаше незгода среде концерт, но нејзината реакција потоа беше реакција на вистинска дива.

severina-po-uzhivanjeto-na-skuter-na-voda-padna-srede-nastap-video-01.jpg

Северина деновиве објавуваше смели фотографии на својот Инстаграм профил каде ужива на рајска дестинација и се забавува со возење скутер на вода.

Хрватската пејачка изгледа подобро од кога било.

Токму со овие фотки го најави нејзиниот настап во Врњачка бања, каде ѝ се случи немил настан и таа падна среде концерт.

Скокајќи и играјќи Севе не го виде звучникот зад себе и падна преку него. Членовите од бендот веднаш притрчаа да ѝ помогнат, а таа како вистинска дива со насмевка стана.

Видео од незгодата на Северина:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Северина емотивна и скршена: „Поминаа 20 месеци откако син ми грубо го отселија од својот дом“ Северина скршена од болка повторува дека само 88 часа месечно со нејзиниот син н...
Северина во совршен жолт фустан и чорапи со хит напис, посветен на гласините за разводот Жена, мајка, кралица.... Северина уште еднаш покажа каква смелост носи во себе и...
Северина со трогателна исповед за таткото на нејзиниот син: „Не жали што го напуштив, туку што ме за... „Откако се омажив за Игор, таткото на мојот син има покренато над 60 обвиненија,...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg