Лето 2021 во полн ек: Јелена Карлеуша и Ивана од Hurricane најпровокативни, Гоца Тржан топлес - регионалните ѕвезди во бикини


Лето 2021 во полн ек: Јелена Карлеуша и Ивана од Hurricane најпровокативни, Гоца Тржан топлес - регионалните ѕвезди во бикини

Теодора Џехверовиќ не се плаши да позира во смело издание, додека Анастасија Ражантовиќ сака да задржи доза на природност... Во бикини издание позираа и Неда Украден, Северина, Наташа Беквалац и низа други регионални ѕвезди.

leto-2021-vo-poln-ek-jelena-karleusha-i-ivana-od-hurricane-najprovokativni-goca-trzhan-toples-regionalnite-dzvezdi-vo-bikini-01.jpg

Позираат во смело издание и промовираат различни костими за капење. Кои регионални ѕвезди се сончаат покрај базен, кои покрај море?

Анастасија Ражантовиќ

Јелена Карлеуша

Северина

Наташа Беквалац

Каја Остојиќ

Уште 5 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

Анастасија Ражантовиќ во совршено бикини издание со полу-танга во Мексико (фото) Периодов Анастасија Ражнатовиќ ужива во Мексико. Сончање на бескрајно долгите бе...
Јелена Карлеуша: „Имав 3 царски реза, родив две деца, оперирав слепо црево – како имам така тенок ст... „Многумина со години ме прашуваат како имам така рамен и затегнат стомак, изразе...
Јелена Карлеуша: „Душко е човек кој никогаш не изневерил, ниту понижил, а трпи напади поради мене“ Јелена Карлеуша како лавица го брани својот сопруг и тврди дека тој не ја изневе...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg