Магично запросување во Кападокија, ќе прави свадба во Охрид – Љубовната приказна на НБА кошаркарот Џеди Осман (фото)

magichno-zaprosuvanje-vo-kapadokija-kje-pravi-svadba-vo-ohrid-ljubovnata-prikazna-na-nba-kosharkarot-djedi-osman-foto-04.jpg

magichno-zaprosuvanje-vo-kapadokija-kje-pravi-svadba-vo-ohrid-ljubovnata-prikazna-na-nba-kosharkarot-djedi-osman-foto-07.jpg

magichno-zaprosuvanje-vo-kapadokija-kje-pravi-svadba-vo-ohrid-ljubovnata-prikazna-na-nba-kosharkarot-djedi-osman-foto-08.jpg

magichno-zaprosuvanje-vo-kapadokija-kje-pravi-svadba-vo-ohrid-ljubovnata-prikazna-na-nba-kosharkarot-djedi-osman-foto-09.jpg

magichno-zaprosuvanje-vo-kapadokija-kje-pravi-svadba-vo-ohrid-ljubovnata-prikazna-na-nba-kosharkarot-djedi-osman-foto-10.jpg

magichno-zaprosuvanje-vo-kapadokija-kje-pravi-svadba-vo-ohrid-ljubovnata-prikazna-na-nba-kosharkarot-djedi-osman-foto-11.jpg

magichno-zaprosuvanje-vo-kapadokija-kje-pravi-svadba-vo-ohrid-ljubovnata-prikazna-na-nba-kosharkarot-djedi-osman-foto-12.jpg

magichno-zaprosuvanje-vo-kapadokija-kje-pravi-svadba-vo-ohrid-ljubovnata-prikazna-na-nba-kosharkarot-djedi-osman-foto-13.jpg

magichno-zaprosuvanje-vo-kapadokija-kje-pravi-svadba-vo-ohrid-ljubovnata-prikazna-na-nba-kosharkarot-djedi-osman-foto-17.jpg

magichno-zaprosuvanje-vo-kapadokija-kje-pravi-svadba-vo-ohrid-ljubovnata-prikazna-na-nba-kosharkarot-djedi-osman-foto-18.jpg

Б. С. Б. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Eдна од најатрактивните жени во регионот на 59 години е поим за сексапил на плажа во Охрид (фото) Српската актерка Лидија Вукичевиќ е една од најатрактивните жени во регионот, а ...
Се венчаа на брод среде езеро во уникатни стајлинзи – први фотки од свадбата на НБА кошаркарот Џеди ... НБА кошаркарот Џеди Осман и турската актерка Ебру Шахин го кажаа судбоносното „Д...
По венчавката во Охрид, Џеди Осман и турската актерка Ебру Шахин на меден месец во Грција Откако направија две свадби, една во Охрид и една во Измир, НБА кошаркарот Џеди ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg