Северина и синот пресреќни на одмор - тој доби автограм од холивудска ѕвезда, таа вторпат го покажа неговото лице

„Мамо, мамо“ добив автограм од лошиот (Вуди Харелсон) во филмот „Venom“... Само еден од среќните мигови на малиот Александар за време на одморот со неговата мајка Северина (50).

severina-i-sinot-presrekjni-na-odmor-toj-dobi-avtogram-od-holivudska-dzvezda-taa-vtorpat-go-pokazha-negovoto-lice-01.jpg

Северина (50) е на летен одмор со синот Александар на хрватскиот остров Врник, од каде за првпат по долго време објави фотографија од лицето на синот.

https://www.instagram.com/p/CgCoRr7rT_H/

Сега, таа го стори истото по вторпат, а со својот наследник позираше во впечатливо бело фустанче со дезен инспириран од религијата.

https://www.instagram.com/p/CgOmP4ds2Uj/

Пејачката е таму и со своите пријателки и сите заедно минуваат незаборавни мигови.

Вооодушевени се што периодов Јадранот е место за одмор на многу холивудски ѕвезди, па тие позираа со некои од нив, меѓу кои е и Крис Рок.

https://www.instagram.com/p/CgMTsXQMDOw/

Нејзиниот син дури добил и автограм од Вуди Харелсон, актер кој глуми во филмот „Venom“.

severina-i-sinot-presrekjni-na-odmor-toj-dobi-avtogram-od-holivudska-dzvezda-taa-vtorpat-go-pokazha-negovoto-lice-05.jpg

severina-i-sinot-presrekjni-na-odmor-toj-dobi-avtogram-od-holivudska-dzvezda-taa-vtorpat-go-pokazha-negovoto-lice-06.jpg

severina-i-sinot-presrekjni-na-odmor-toj-dobi-avtogram-od-holivudska-dzvezda-taa-vtorpat-go-pokazha-negovoto-lice-07.jpg

„Каква среќа, ти благодарам море“, се само дел од описите на фотографиите од летниот одмор, кои ги споделува среќната Северина.

Летниот одмор на Северина:

severina-i-sinot-presrekjni-na-odmor-toj-dobi-avtogram-od-holivudska-dzvezda-taa-vtorpat-go-pokazha-negovoto-lice-04.jpg

severina-i-sinot-presrekjni-na-odmor-toj-dobi-avtogram-od-holivudska-dzvezda-taa-vtorpat-go-pokazha-negovoto-lice-03.jpg

severina-i-sinot-presrekjni-na-odmor-toj-dobi-avtogram-od-holivudska-dzvezda-taa-vtorpat-go-pokazha-negovoto-lice-02.jpg

Прочитајте ја и нејзината емотивна исповед „Ме спречуваат да бидам мајка“ - Северина на одмор со синот, му го покажа лицето на Инстаграм по долго време

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Северина доживеа незгода на сцена - се сопна и падна среде настап (видео) Северина во кусо фустанче и високи потпетици, среде динамичен настап во Загреб, ...
Милан Поповиќ, бившиот на Северина, чека петто дете - за 28 години помладата сопруга има само пофалн... „Таа е од добро семејство, згодна е, образована, млада, остроумна, снаодлива и с...
Факти за Тарик Филиповиќ – го сака посинокот како свое дете, сопругата му е вистинска убавица „Никогаш во животот не ни помислував дека ќе се вљубам во жена што веќе има дете...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg