Атрактивна српска водителка стана вирален хит и мета на потсмев: „Не е важен Фројд, важно знае што е тројка“ (видео)

„Не знае кој е Фројд, ама знае што е тројка“ – велат во коментарите дел од луѓето што имаа можност да го погледнат видеото во кое атрактивната српската ТВ водителка Ивана Шопиќ ја прашуваат дали слушнала за Сигмунд Фројд, а нејзиниот одговор вирално се шири.

atraktivna-srpska-voditelka-stana-hit-po-odgovorot-na-prashanjeto-znaesh-li-koj-e-frojd-video-01.jpg

Видеото од поранешната учесничка на реалното шоу „Задруга“, и ТВ водителка Ивана Шопиќ стана хит на социјалните мрежи, откако атрактивната Србинка во гостувањето во една ТВ емисија успеа да направи лапсуз.

Еден од гледачите беше вклучен во емисијата и ѝ постави прашање на водителката:

- Дали си слушнала за Сигмунд Фројд? – на што таа одговори:

- Сигурна тројка?

- Не, за Сигмунд Фројд – пак ѝ вели гледачот.

- Ахам – одговори таа.

Сите во студиото се насмеаја на лапсузот на Ивана, а видеото почна брзо да се шири на социјалните мрежи.

На својот Инстаграм профил видеото го сподели и водителот Драган Маринковиќ Маца, каде имаше голем број коментари од неговите следбеници:

„Што на баба ѝ е мило на јаве, на сон ѝ доаѓа“, „Ма не е важен Фројд, важно знае што е тројка“, „Слушнала за тројка“, „Жалосно“, „Има пајажини во мозокот“ – се само дел од негативнините коментари што се најдоа под видеото.

Инаку, Ивана Шопиќ беше учесничка во реалното шоу „Задруга“, а сега работи како ТВ водителка.

Таа редовно објавува фотографии на нејзиниот Инстаграм профил каде ја следат 125.000 следбеници.

Погледнете дел од нејзините фотографии:

Б. С. Б. | Црнобело 

Би можело да ве интересира:

Ретко појавување со неа на црвен тепих, проговори за гласините за брак – Која е новата девојка на Ми... Српскиот актер Милош Биковиќ во минатото често го поврзуваа со повеќе убавици од...
Сите мислеа дека е гола – ќерката на Дино Дворник покажа како ги крие гаќите под фустанот со огромен... Ќерката на познатиот хрватски музичар Дино Дворник, Ела на црвениот тепих се пој...
„Таа ми купува облека“ - Српската премиерка Ана Брнабиќ искрено за партнерката со која има 2-годишен... „Милица е задолжена за дисциплината, а цртани филмови во нашиот дом се гледаат с...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg