Цеца на рајски одмор на Малдиви, Анастасија Ражнатовиќ во пустина во Катар (фото)

Додека Анастасија Ражнатовиќ навива во Катар за саканиот Гудељ и шета низ пустината, Цеца ужива на рајски одмор на Малдиви со внучето.

ceca-na-rajski-odmor-na-maldivi-anastasija-razhnatovikj-vo-pustina-vo-katar-foto-01.jpg

Цеца периодов ужива на одмор на Малдиви со својот внук Жељко, синот на нејзиниот син Вељко Ражнатовиќ и неговата сакана Богдана. Taa вели дека ова им е подарок за годишина од брак, за да можат да си прослават сами.

ceca-na-rajski-odmor-na-maldivi-anastasija-razhnatovikj-vo-pustina-vo-katar-foto-09.jpg

Таа и пред извесен период престојуваше на оваа егзотична дестинација, па очигледно за пејачката токму ова ѝ е совршениот рецепт за релаксација.

ceca-na-rajski-odmor-na-maldivi-anastasija-razhnatovikj-vo-pustina-vo-katar-foto-03.jpg

Додека Цеца е на Малдиви, нејзината ќерка Анастасија Ражнатовиќ е во Катар, каде навива за својот сакан, фудбалерот Немања Гудељ, кој настапува со српската фудбалска репрезентација.

ceca-na-rajski-odmor-na-maldivi-anastasija-razhnatovikj-vo-pustina-vo-katar-foto-02.jpg

Во слободно време таа шета во пустината и го истражува Катар.

И мајката и ќерката очигледно сакаат во периодите кога одмораат од кариерата и професионалните ангажмани да уживаат во патувања на далечни дестинации.

Цеца на Малдиви:

Анастасија Ражнатовиќ во Катар:

ceca-na-rajski-odmor-na-maldivi-anastasija-razhnatovikj-vo-pustina-vo-katar-foto-04.jpg

Фотографии од претходниот одмор на Цеца на Малдиви, во јануари 2022:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Се венчаа Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ во Шпанија - изгравирани бурми, бел романтичен фустан... По помалку од еден месец од свршувачката, пејачката и фудбалерот си ветија љубов...
Анастасија Ражнатовиќ е бремена - очекува девојче со фудбалерот Немања Гудељ Анастасија Ражнатовиќ веќе 6 месеци речиси комплетно е преселена во Шпанија кај ...
Бившиот на Цеца, со малку оседена коса, ужива во љубовта со некогашната Мис Србија – ја преболи пеја... „Сонце, песок, море и ти. Само мој“, напиша новата девојка на бизнисменот Богдан...
Пред Анастасија Ражнатовиќ бил во врска со друга српска пејачка, заработил милиони од фудбал – Факти... Син е на познат српски фудбалер, гласини дека имал афера со свршеницата на колег...
Цеца беше згрозена од нејзиното однесување на 14 години, спортистите ѝ беа слабост - Бурното љубовно... Наводно на Цеца не ѝ се допаѓаше тоа што на само 14 години нејзината ќерка споде...
Пар од Нови Сад води живот од соништата - патуваат низ светот и по 6 месеци годишно (фото) Ивана и Горан Бабиќ од Нови Сад се запознале во 2011 година, се вљубиле и веќе г...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg