Антониа Гиговска го откри полот на бебето - со сопругот очекуваат момче

Пејачката, со претходна најава, точно во 12 часот го откри полот на бебето, таа и саканиот Роберт очекуваат син. Веста ја открија со совршена фотосесија со бебешка облека.

antonia-gigovska-go-otkri-polot-na-bebeto-so-soprugot-ochekuvaat-momche-01.jpg

Антониа Гиговска постојано споделува детали од бременоста на својот Инстаграм профил, а половина час пред 12 објави дека во 12 ќе го открие полот на детето, па така и направи.

antonia-gigovska-go-otkri-polot-na-bebeto-so-soprugot-ochekuvaat-momche-001.jpg

Пејачката, која веќе носи ланче со напис „мајка“ на вратот, откри дека полот на нејзиното дете е машки.

Таа и сопругот Роберт Спасенцовски очекуваат син.

„Пристигнува нашиот прекрасен капетан, едвај чекаме да те запознаеме“, напиша пејачката и стави сино срце.

Двајцата се возбудени за приновата, а Антониа постојано споделува фотографии како го милува својот труднички стомак.

Фотосесијата со која ја објавија веста за полот:

antonia-gigovska-go-otkri-polot-na-bebeto-so-soprugot-ochekuvaat-momche-08.jpg

antonia-gigovska-go-otkri-polot-na-bebeto-so-soprugot-ochekuvaat-momche-07.jpg

antonia-gigovska-go-otkri-polot-na-bebeto-so-soprugot-ochekuvaat-momche-06.jpg

antonia-gigovska-go-otkri-polot-na-bebeto-so-soprugot-ochekuvaat-momche-05.jpg

antonia-gigovska-go-otkri-polot-na-bebeto-so-soprugot-ochekuvaat-momche-04.jpg

antonia-gigovska-go-otkri-polot-na-bebeto-so-soprugot-ochekuvaat-momche-03.jpg

Повеќе фотографии од Антониа на следната страница...Би можело да ве интересира:

Антониа Гиговска ужива во првите денови со синот Киан: „Колаче мое“ „Таткото уморен“, вели пејачката Антониа Гиговска, која покажа како ги поминува ...
Антониа Гиговска за мајчинството: „Тешко е првите 2 недели со бебе, имам уште само 5kg вишок“ „Болницата не ја менувам за ништо. Максимално посветени од самиот старт. Ги...
Maкедонка, што живее во САД, го откри полот на бебето со натпис на куќата и украси во дворот - најср... „Бидејќи синот Адам (3) беше возбуден за тоа дека ќе биде голем брат, сакав дозн...
Антониа Гиговска во златен аутфит на свадба, 1 месец по породувањето – со сопругот гушнати и вљубени... Антониа Гиговска и нејзиниот сопруг се свадба - таа избра златен фустан со злате...
Антониа Гиговска објави први фотки со синот Киан: „Ми докажа за што вреди да живееш“ „Сакавме малку моменти за нас, па решивме денес официјално да ве поздравиме. Вче...
Антониа Гиговска со провокативна фотосесија за Денот на вљубените „Дали ќе бидеш мојот Валентин“ – напиша Антониа Гиговска до фотките на кои позир...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg