Миро Кацаров во прегратка со вереницата на плажа, Елена Најдоски на крстарење по Јадран - Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм?

Димитар Андоновски ја пречека Цеца во Битола, младиот музичар Јанг Дади ужива во Барселона, а пејачот на „Либеро бенд“, Иван Јованов, го покажа мускулестото тело на плажа. Што прават македонските ѕвезди деновиве на Инстаграм?

miro-kacarov-vo-strasna-pregratka-so-verenicata-na-plazha-elena-najdoski-na-krstarenje-po-jadran-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-01.jpg

Сезоната на одмори трае на големо, па некои од македонските јавни личности објавуваат фотки и видеа од своите летувања – Лила во сребрени бикини уживаше на базен, а сребрени бикини избра и Барбара Ракичевиќ која беше во Охрид.

Водителката Елена Најдоски е на крстарење по Јадранско Море со сопругот, а Миро Кацаров и неговата вереница Ивана се на летување на Кипар.

За успехот на својата нова песна „Торнадо“, Тамара Тодевска наздрави со коктел од Охрид.

„Моето расположение по сите ваши коментари и убави зборови за ‘Торнадо’. Фала ви најмногу“, напиша Тамара на фотката на која е насмеана и среќна.

Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Миро Кацаров е на летување на Кипар со вереницата Ивана 

View this post on Instagram

A post shared by Miro Kacarov (@miroslavkacarov)

Барбара Ракичевиќ на плажа во Охрид

https://www.instagram.com/p/Cu2hWUFs-1a/

Димитар Андоновски ја пречека Цеца во Битола

View this post on Instagram

A post shared by Dimitar Andonovski (@dimitarandon)

Туна Сејдиу како Барби

Тамара Тодевска расположена по премиерата на „Торнадо“

Кристина Димитри на настап во Кавадарци

Уште 6 ѕвезди на следната страница...Би можело да ве интересира:

Тамара на летување со децата во Грција – ги одведе во циркус, се возат на фотелја додека ги влече гл... Тамара Тодевска на една од фотографиите откри и дека на летување со нив е Марко ...
Познати Македонки кои веќе добиле внучиња, а изгледаат одлично Фолкерката Даниела Темелковска годинава стана баба, но на Инстаграм мами воздишк...
Тие им се најголема поддршка - Како изгледаат сопругите на македонските пејачи? Јоце Панов и неговата избраничка биле во врска 10 години пред да стапат во брак,...
Тамара Тодевска на викенд со децата во Маврово: Зимски лудории на Хана и Дарен Тамара Тодевска ужива во Маврово со своите две деца и споделува на Инстаграм как...
Јован Јованов ужива во Куба – да одмори од студената Канада (фото) Кога не е работно ангажиран во Канада и не е на посета во родната Македонија, Јо...
Мешана салата - 340 денари, шопска - 360 денари: Какви се цените во Охрид ова лето 2023-та? Во Охрид годинава во еден ресторан мешаната салата чини 340 денари, а шопската 3...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg